• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хадсон Бебе Новороденче Момче Памук Долги Ракави Боди, Мајка Тато Месечината Назад, 0-Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памук Долги Ракави Боди, Мајка Тато Месечината Назад, 0-Месеци

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Хадсон Боди Со долги ракави За Бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Комплетот вклучува координирање на боди со долги ракави. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ