• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Џорџ Машки и Големи Мажи 6 Основно Пливање Кратко, Големина 4XL

Џорџ Машки и Големи Мажи 6 Основно Пливање Кратко, Големина 4XL

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Се протега надвор од плажа или базен во Овие Џорџ Основните Пливаат шорцеви. Изработени се од мека ткаенина која брзо се суши и имаат мрежеста облога за корпи за да ви биде удобно. 2 коси странични џебови и 1 велко заден џеб за лепенка ќе ги обезбедат сите ваши шанси и краеви. Достапни во различни бои овие стебла за пливање може да се носат кога сурфате, пливате или едноставно додека се релаксирате покрај плажа или базен. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6 '0, Половината : 30", Градите : 37", Рамената : 45". Моделот носи големина М. Еластична половина со вратоврска за врвка. 2 предни џебови, 1 заден џеб со затворање на куката и јамката. Мрежа краток поставата : 100% Полиестер. 90% Полиестер/10% Спандекс. Машина за перење. Произведено Во Египет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ