• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ембер Ентериери Кремер Глам Огледува Масичка, Хром

Ембер Ентериери Кремер Глам Огледува Масичка, Хром

 
DEN 4799.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Креирај глам светот сите свои Со Ембер Ентериери Кремер Глам Огледува Коктел Маса. Едноставната силуета го поставува составот на мешаните материјали во центарот на вниманието. Елегантни, сјајни хромирани парови со рефлектирачко огледало и блескаво стакло, изработувајќи визија за сјаен луксуз. Полица вашите книги со експанзивна огледува полица, и прикажување на вашите омилени свежо цвеќе и служат послужавник на пространа стакло маса. Огледалниот, глам стил е апсолутно прекрасен и прави да се чувствувате расипани со своите луксузни особини. Наместете цртичка холивудска елеганција со оваа енергична коктел маса во дневната соба, дувлото или отворениот концептен простор. Ембер Ентериери Кремер Глам Огледувана Коктел Маса носи модерна елеганција во вашиот простор. Ембер Ентериери Кремер Глам Огледува Коктел Маса, Хром : шик 1920-тите инспириран силуета. Елегантна метална и стаклена комбинација. Пространа огледална полица. Дневна соба или отворен концепт простор за живеење. Глам стил. Метален хром. Севкупно : 42.25"W x 24"d x 19" H. Собрание : Лесно за склопување. Табела : 40.75 "В х 22.5" Д х .25 " ТК. Полица : 40.75"W x 22.5" d x 12.5 " H (со лента за поддршка во центарот). Дозвола : 20.25"W x 22.5" d x 4.25 "H. Отпечаток : 42" W x 24 " D. Прибл. тежина : 34 фунти. Поддржува до : 40 фунти. (маса), 20 фунти. (полица). Материјали : хромирана железна цевка, калено стакло од 5 мм, огледало од 5 мм.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ