• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
- 270ф Специјализирани Серија Вати Целосна Големина Безжичен Кабел Двојна Темп Лепак Пиштол

- 270ф Специјализирани Серија Вати Целосна Големина Безжичен Кабел Двојна Темп Лепак Пиштол

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Специјализирана Серија 40 Вати Целосна Големина Безжичен/Жичен Пиштол За Топол Лепак Со Двојна Температура, кој вклучува кабел што се одвојува и работи без кабел до две минути. Овој пиштол за лепак користи стандардни стапчиња за лепак со целосна големина и има отстранлив држач за погодност. Двојна температура, висок/низок прекинувач; користете тивок оган за деликатни материјали како што се чипка или ткаенина и користете на висока топлина за посилна врска со дрво, метал, пластика и многу повеќе. Пиштол За Топол Лепак Со Целосна Големина Со Двојна Температура-Црно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ