• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Автомобилски Меѓународен Комплетен Склоп На Потпора

Автомобилски Меѓународен Комплетен Склоп На Потпора

 
DEN 3935.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Склоп на Потпора за суспензија и Пружина На Серпентина, Вратете го возењето во стилот на залиха и управувањето со вашето возило со точно калибриран вентил и едноставно, подготвено за инсталирање решение обезбедено од склоповите на замена НА потпората FCS OE. Посветени на обезбедување на клиенти со подобро од најдобрите. Фкс Автомобилската Интернационала, Ад. произведува премиум потпори, пружини на серпентина и амортизери за автомобилскиот резервен пазар. Суспензија Потпора И Серпентина Пролет Собранието.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ