• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
В. А. К. Запечатен Со Бакнеж ЕДНОРОГ ИСКРА Бакнеж Усни Привезок За Клучеви Серија 1

В. А. К. Запечатен Со Бакнеж ЕДНОРОГ ИСКРА Бакнеж Усни Привезок За Клучеви Серија 1

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно на барање

С. В. А. К. Запечатени Со Бакнеж ЕДНОРОГ ИСКРА Бакнеж Усни Приврзок За Клучеви Серија 1. С. В. А. К. (Запечатен со Бакнеж) Од Wow Wee, привезокот за бакнување што го олеснува давањето и добивањето малку повеќе MWAH! Секој S. W. A. K. доаѓа Со Kiss Tech : уникатна сензорска технологија која го детектира вашиот образ и ви дава бакнеж. Колку подолго го држите, толку подолго трае. Па, зошто да подарите роденденска честитка кога ќе можете да подарите роденденски бакнеж! Кој треба да добие добро картичка кога ќе може да се бакнуваат подобро?впр - Б3 С. В. А. К. Запечатени Со Бакнеж ЕДНОРОГ ИСКРА Бакнеж Усни Привезок Звук Серија 1.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ