• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Повик На Должност: Модерна Војна-Дух Тарот Картичка Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Повик На Должност: Модерна Војна-Дух Тарот Картичка Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународен Повик На Должност : Модерна Војна 2-Дух Тарот Картичка Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Повик На Должност : Модерна Војна 2-Дух Тарот Картичка Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ