• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Виолетова Надзор Хард Диск WD100PURZ-хард диск-ТБ-САТА 6Gb с

Виолетова Надзор Хард Диск WD100PURZ-хард диск-ТБ-САТА 6Gb с

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Проширете го вашиот поглед на 64 секој WD Purple extrone-уредот е оптимизиран за поддршка до 64 камери. Со WD Purple extrone, добивате сигурно складирање од класата на надзор што е тестирано за компатибилност во широк спектар на безбедносни системи.Вистинскиот погон за вистинската работа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ