• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вентилатор Мотор Отпорник Одговара изберете: 2003-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА, 2002-ЛИНКОЛН НАВИГАТОР

Вентилатор Мотор Отпорник Одговара изберете: 2003-ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА, 2002-ЛИНКОЛН НАВИГАТОР

 
DEN 593.60

Количина на стоки
Достапно на барање

КЛИМА Вентилатор Мотор Отпорник КЛИМА Вентилатор Мотор Отпорник Дополнителни Карактеристики Волти : 12. Одговара Изберете : 2003-2006 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА 2002-2006 ЛИНКОЛН НАВИГАТОР 2000-2002 ЛИНКОЛН ЛС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ