• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Миабела Женски Карат Т. Г. В. Небесно Син Топаз И Дијамантски Акцент Стерлинг Сребрен Завиткан Камен Прстен

Миабела Женски Карат Т. Г. В. Небесно Син Топаз И Дијамантски Акцент Стерлинг Сребрен Завиткан Камен Прстен

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Гарантирано Задоволство-Нашиот високо посветен тим за грижа за клиенти секогаш е среќен да помогне, доколку е потребно. Дијамантски Акцент. Изработен во пенливо сребро, овој гламурозен прстен прикажува скапоцен камен од небесно сино топаз со исечено срце (12х12мм) завиткан во 10 дијаманти со тркалезно сечење, поставени со прсти (Х-и, И3). Сите материјали се сертифицирани точни според стандардите на Комитетот за Будност На Златарот. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат висококвалитетни накит и иновативна инспирација за секое парче. Миабела Гаранција-Миабела гарантира дека целиот накит што го продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа е лого означува производи со висок квалитет, врвна инспекција, премиум материјали и неверојатно супериорна конструкција и дизајн.Ако вашата дама сака да има уникатни прстени од скапоцени камења, тогаш овој елегантен Камен Прстен Завиткан Во Миабела е совршен избор. Небесно Син Топаз. Висока Полска Завршница-Завршена со висок лак за дополнителен сјај и сјај. Миабела фин накит имаше уникатно парче за секој стил. Небесно Сино Топаз Сече : Срце. Спакувани До Совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од сјај бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантна картичка, сите завиткани во неверојатна кутија за подароци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ