• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Флеш Мебел Комерцијални Одделение 23.75 Плоштад Бел Метал Внатрешна-Надворешна Маса

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 23.75 Плоштад Бел Метал Внатрешна-Надворешна Маса

 
DEN 1871.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Со своите едноставни линии и тенка силуета, оваа трпезариска маса за метални кафулиња во затворен простор е со големина соодветна за мали простори. Компактен во дизајнот, масата е квадрат од 23,75 инчи и има усна од 2 инчи со заоблени агли. Во основата, нозете се протегаат до 27,75 инчи во ширина. Вкрстената заграда под масата обезбедува зголемена поддршка и стабилност. Гумените подни лизгалки го штитат вашиот под со непречено лизгање кога треба да го поместите. Конструкцијата од галванизиран челик и завршувањето на палтото во прав обезбедуваат издржливост и лесно одржување. Дизајнирана и за комерцијална и за станбена употреба, оваа трендовска маса е одличен избор за надворешната трпезарија на вашиот ресторан или вашата кујна дома. Метал Кафе Маса. Врвна Големина : 23,75" Квадрат. Основна Големина : 27,75" В. 2 " Дебел Раб На Врвот. Бел Прав Палто Заврши. Галванизиран Челик Изградба. Вкрстената Заграда обезбедува дополнителна стабилност. Заштитни Гумени Подни Лизгалки. Дизајниран за Внатрешна и Надворешна Употреба. Дизајниран за Комерцијална и Станбена Употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 27,75"W x 27,75"D x 29" H.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ