• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лагос Светло Сива 5' 8 ' Модерен Правоаголник Област Килим

Лагос Светло Сива 5' 8 ' Модерен Правоаголник Област Килим

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Симплистичките, но привлечни килими Од Колекцијата Лагос без напор служат како примерна претстава на модерниот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено со Полиестер, Полипропилен Во Турција и има Среден Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција. 56% Полиестер / 44% Полипропилен. Машина Ткаени Во Турција. Среден Куп. Висина На Купот : 0,5". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Модерен стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Сина, Мудрец, Сенф, Роза, Сива, Светло Сива, Јаглен. Нијанси На Сина, Мудрец, Сенф, Роза, Сива, Светло Сива, Јаглен. 5' х 8 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Среден Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ