• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
АЛУМИНИУМСКИ Раб КМ ВЛИЈАНИЕ 17Х9ИН Сатенска Црна Машинска Завршница, Км54279068512н

АЛУМИНИУМСКИ Раб КМ ВЛИЈАНИЕ 17Х9ИН Сатенска Црна Машинска Завршница, Км54279068512н

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

KMC Тркалата немилосрдно ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот со иновации и стил. КМЦ е за поединци кои ја кршат бариерата и ја менуваат играта кои му пркосат на конвенционалното размислување во мотоспортот и користат машини за да го извлечат невозможното. Ние над-инженер сѐ што правиме за да се осигураме дека без разлика на кој терен имате намера да користите KMC Тркала, вашето тркало никогаш нема да ве пропадне. Се започна со тркало, а не со визија. Нема план. Само едноставно, добро изработено тркало. KMC АЛУМИНИУМСКИ Раб KM542 ВЛИЈАНИЕ 17 X9 IN Сатенска Црна Машинска Завршница, Km54279068512n Број На Модел-KM542 Влијание Производител Број На Дел-KM54279068512 N Шема на Завртки-6 X139. 7 Офсет12 mm Заден Простор-4.53.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ