• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Допрено Од Природата Бебе И Мало Дете Унизе Органски Памучен Дуксер, Боди Или Маичка, И Панталони, Печатење Слон, 9 Месеци

Допрено Од Природата Бебе И Мало Дете Унизе Органски Памучен Дуксер, Боди Или Маичка, И Панталони, Печатење Слон, 9 Месеци

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Допрено од природата органски памучен дуксер, боди или маичка и панталони е одлична облека за вашето малечко. Направен со 100% органски памук, нашиот комплет за лајети е оптимален за носење дома или како надворешно носење. Допрено Од Природата Бебе И Мало Дете Унисекс Органски Памучен Дуксер, Боди Или Маичка, И Панталони, Печатениот Слон е одлично бебе и основни работи за вашето малечко. Комплетот вклучува органска памучна качулка, боди или маичка и панталони. Направено со 100% органски памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ