• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
СИНА 1. Оз ЕДТ тоалетна Вода Машки Спреј Келн 1. Новиот мл

СИНА 1. Оз ЕДТ тоалетна Вода Машки Спреј Келн 1. Новиот мл

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

НАУТИКА БЛУ 1.7 оз ЕДТ тоалетна Вода Машки Спреј Келн 1.6 Нови 50 мл *1.7 мл. (50 МЛ) тестер за спреј за тоалетна вода * нов во кутија за тестер * без надворешно капаче * 100% автентична Наутика Сина од Наутика келн е ароматичен воден мирис за мажи лансиран во 2005 година. Заживувачкиот мирис комбинира кул морски ноти со свеж зачин и суптилни шумски тонови. Тропски ананас, праска, бергамот, јасмин, воден крин, сандалово дрво, мошус и кедрово дрво белешките го поставуваат расположението за пловење во рајот. Забелешки : Врвни ноти се ананас, праска и бергамот; средните ноти се јасмин и воден крин; основните ноти се сандалово дрво, мошус и кедар. Семејство на мириси : Стил На Ароматичен Мирис : Колк/Модерна Препорачана Употреба : Секојдневна облека.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ