• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатен Медалјон За Разбој Ричмонд Килим Розова Слонова Коска 2' 8' Тркач Медалјон Традиционален Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба

Уникатен Медалјон За Разбој Ричмонд Килим Розова Слонова Коска 2' 8' Тркач Медалјон Традиционален Совршен За Бања Ходник Кал

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Од Колекцијата Ричмонд, овој тркач произлегува смирувачки вибрации со своите привлечни светли тонови. Едноставно во дизајнот, основата со светла нијанса ќе направи секое поставување да се чувствува ветровито и свежо. Непромислено и отпорно на дамки, парчето лесно се чисти и ќе го издржи тестот на времето. Идеален за модерни домови, овој килим тркач ќе остави доста впечаток!. Карактеристики на производот : Боја(И) : розова и слонова коска. Машината направи среден куп. Поддршка : да. Медалјон шема правоаголна област килим тркач. Лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева. Користете подлога за тепих за да го намалите лизгањето и лизгањето. Тепих рампа продаваат одделно. Се препорачува за внатрешна употреба. Произведено Во Турција. Инструкции за нега : место чиста само. Редовно вакуумирање. Користете средство за чистење теписи, но треба да се исуши веднаш и рамномерно. Димензии : 2' широк х 8 ' долг. Висина на купот : 0,5". Материјал(и) : полипропилен. Поддршка : памучна Розова и слонова коска правоаголна област фрли килим тркач. Тркач има традиционален модел; машина ткаени со среден куп. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Тркачот е широк 2 стапки и долг 8 стапки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ