• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Он. Заштитен телефонски случај за iPhone iPhone Pro - Teal

Он. Заштитен телефонски случај за iPhone iPhone Pro - Teal

 
DEN 206.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Здраво на вашиот нов омилен додаток! Покажете ја фигурата на вашиот i Phone 12 / i Phone 12 Pro со нашата тенок и стилски квадратен дизајн телефонски случај и заштитете го вашиот омилен тренер од гребнатини, прашина и нуркање без да го жртвувате вашиот стил. Нема да најдете лоши телефонски денови тука! Заштитете го Онн. Стилски дизајн на квадрат. Материјал за гел што апсорбира шок. Тенок профил. Удобен пристап до сите копчиња и пристаништа за полнење. Подигната усна околу камерата. Капка тестиран на 4 стапки. Компатибилен со i Phone 12 и i Phone 12 Pro.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ