• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вредност на вселенска торба Комбо пакет

Вредност на вселенска торба Комбо пакет

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Добијте го просторот за складирање што ви е потребен дома или на патот со вселенска торба 4 PC вредност комбо пакет. Средни, големи и џамбо-вакуумски вреќи со вакуум се совршени за складирање на обемни џемпери или постелнини. Само користете го цревото на вашата правосмукалка за вакуум за да го отстраните вишокот на воздух. Бонус-торбата за тркалање ви овозможува да го испуштите воздухот за компактно складирање во движење. Пластични торби за складирање. Вклучува торби со средни, големи и џамбо вакуум-заптивки и 1 торба за патувања. Турбо вентил и двоен патент. Мерки за средни торби : 18 "x 22,5". Големи мерки за торби : 21,5 "x 33,5". Мерки за торба со џамбо : 35 "x 48". Мерки за патувања : 13,5 "x 19,5". Херметички и водоотпорен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ