• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вештачка трева трема вештачка трева за балкон за миленичиња балкон затворен килим

Вештачка трева трема вештачка трева за балкон за миленичиња балкон затворен килим

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Дебела и бујна, алгрина трема синтетичка трева трева има голем број на типови на сечилото и обрасци на чеша. Нашата вештачка трева од 10x3 стапки е идеална за внатрешна или надворешна употреба во станбени и комерцијални области со тежок сообраќај . Проверете го разновидниот спектар на производи за трева што е еколошки производи со пребарување на All Green! Одрекување : Нашата сопствена исечена трева е чувствителна за боја. Можете да уживате во вашиот тепих со зелена трева до 25 години и со 15-годишна гаранција, ќе се осигураме дека вашата трева останува во совршена состојба! Вградениот дренажен систем исцедува 23 литри течност на час што го олеснува одржувањето. Можно е сенката да се разликува малку дури и ако купите две со иста големина на трева. Вградениот дренажен систем се оддава 23 литри течност на час што го олеснува одржувањето .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ