• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Georgeорџ машки Хенли со кратки ракави, 2-пакет

Georgeорџ машки Хенли со кратки ракави, 2-пакет

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Максимална удобност и максимален стил со Tee на Georgeорџ Хенли. Класичен дизајн и супер-меко чувство, гарантира дека оваа мета ќе се носи на повторување. Кратките ракави го олеснуваат слојот со вашата омилена фланела или кошула предната кошула во студени денови или носете ја соло во потопло време. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. сет вклучува : две теми на Хенли. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж со плоча со три копчиња; задниот врат за додадена удобност; Мека, ткаенина за дишење. Хенли е 2-пакет за мажи од Georgeорџ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ