• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност „биста“ платно уметност од Колин nsонсон

Трговска марка ликовна уметност „биста“ платно уметност од Колин nsонсон

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Уметник : Колин nsонсонсубјект : Апстракт Стил : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија-обвиткано платно Арт. е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Колин nsонсон „биста“ платно уметност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ