• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мармонт Хил Savage од Бергерак ​​Рамка за печатење во сликарство

Мармонт Хил Savage од Бергерак ​​Рамка за печатење во сликарство

 
DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамена. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа . врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Бергерак. Професионално врамени и монтирани. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на распрскувач. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Потписот на уметникот од предната страна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ