• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо на нација момчиња со кратки ракави графичка маица, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчиња со кратки ракави графичка маица, големини 4- & хаски

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Тотално колк и целосно кул, сезона по сезона, графичката маица на Wonder Nation е тој класичен изглед кој никогаш не излегува од стил. Поставете ја оваа мета со фланел за забава во есен или облечете го соло со шорцеви за непобедлив изглед на топло време. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. Графичка маица со кратки ракави на момчињата од Wonder Nation.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ