• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лионел Расинг Даниел Хемрик # Хотел South Point & Casino Chevy Camaro Nascar Diecast 1: Скала

Лионел Расинг Даниел Хемрик Хотел South Point & Casino Chevy Camaro Nascar Diecast 1: Скала

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Вие сте огромен следбеник на Даниел Хемрик и сакате да го гледате како доминира во секоја трка. Сега можете да го покажете тоа случајно кога ќе го добиете овој Даниел Хемрик Southpoint Xfinity 1 : 24 Die-Cast Car. Ividивописната графика на Даниел Хемрик блеска без разлика каде барате. Овој автомобил е совршено парче опрема за додавање на вашата пештера на вентилаторот. Карактеристики : 1 : 24 Отворен аспиратор. Помратна каса / пластична шасија. Мрежа за прозорец на возачот. Работни капаци на покривот. Добра година гумени гуми. Детали за моторот специфични за производителот. Идентификациски број на умирање за регистрација (D.I.N.). Сребрена налепница што означува производство (? 1 од 0000?). Спецификации на производот : Лионел Расинг е лидер на пазарот во дизајнот, промоцијата и дистрибуцијата на лиценцирани тркачки автомобили со умирање. Нашите автомобили со модел со умирање се комплетно детални и реалистично дизајнирани да го реплицираат она што го гледаат навивачите на патеката и се составен дел од искуството на fanубителот на трката. Секоја колекционерска акција со детали за детали за детали за моторот на производителот вклучува детали за моторот специфичен за производителот, детално тело за внатрешни работи и умирање. Известувања за производи : Избришете со мека крпа повремено после употреба за да останете чисти. Препорачано за возраст од 21 и повеќе години.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ