• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Традиционална површина медалјон сива, крем затворен отворен правоаголник лесен за чистење

Традиционална површина медалјон сива, крем затворен отворен правоаголник лесен за чистење

 
DEN 938.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Современ и гроздобер се спојува во супериорен килим во областа на медалјон во затворен простор. Класичниот ориентален дизајн може да се вклучи во традиционални, преодни и модерни стилови на украси. Совршено за затворено кал, влез, ходник, семејна соба, детска соба, подрум или каде било каде барате трајно и привлечно решение. Машината направена, моќност се наира од 100% полипропилен за да остане свеж на отворено на внатрешен двор, тремот, сончева соба, портокал, павилјон или палуба. Исчистете со благ детергент и црево со вода. Не бели. Традиционален килим од 5x8 област (5'3 '' x 7'3 '') медалјон сив, крем затворен правоаголник на отворено лесен за чистење. Добро одговара за семејна соба, палуба, внатрешен двор, тремот, белведер, веранда, расадник. Вакуум или тресете за да ги отстраните остатоците. Место чисто или чисто надвор со вода; Спреј со градинарско црево за плакнење. Оставете темелно да се исуши. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. Рамна ткаена поддршка за да се зголеми целокупната издржливост и отпорност на елементите. Прекрасен традиционален стил со примарна сива сенка и крем акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на рамно ткаење за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ