• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бош тивкост ротор на сопирачката

Бош тивкост ротор на сопирачката

 
DEN 1562.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Премиум Премиум 1-парчен предна сопирачка ротор (40011471) од Бош. Количина : 1 по пакет. Иновативните, високо квалитетни материјали обезбедуваат конзистентни, безбедни и долготрајни перформанси. Премиум обложените ротори се дизајнирани да ја продолжат корозијата и да одржуваат поголема термо стабилност, овозможувајќи долготрајност на системот за продолжена сопирачка. Бош тивкото ротор на сопирачката.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ