• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кимоно низа акрилна рамка wallидна уметност

Кимоно низа акрилна рамка wallидна уметност

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете го ова модерно и современо парче во вашиот дом. Рачно изработената низа Арт Кимоно е убаво детална и место против постелнина. Оценети во акрилна сенка. Кимоно низа акрилна рамка wallидна уметност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ