• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Серија поделено. Наклон на сортер

Серија поделено. Наклон на сортер

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Чувајте ги вашите важни трудови и кореспонденција уредно организирани. Stylish Sorter има удобен наклон, овозможувајќи брза референца и пребарување. Издржлива, пластика со висока сјајна тешка категорија. Број на прегради : 6; За големината на датотеката : писмо до легално; Ориентација на оптоварување : горе/страна; Боја (и) : црна. Доаѓа до вас сосема ново, спакувано добро и брзо. Оваа ОИЦ 2200 серија 6 се разделува. Наклон Sorter е предмет на организатори на датотеки со одличен избор. ОИЦ 2200 серија 6 подеднат. Наклон на Sorter Premium-Bqualy. Стилски и функционален; работи во кое било канцелариско опкружување. 6 слотови за поднесување, вклучително и два подлабоки џебови за датотеки. Се одликува со држач за клип пред, полирана површина и мазни, заоблени линии; Направено од пластика во тешка категорија. Севкупни димензии : 7-1/2 "W x 7-1/2" D x 6-3/8 "H. Совршен за домашна или канцеларија за употреба. Идеално за важна работа. Едноставен и лесен начин за подобрување на организацијата и ефикасноста на вашата работа и ефикасност .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ