• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Механичар на Стенли со 60 парчиња, Blue Chrome

Механичар на Стенли со 60 парчиња, Blue Chrome

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Комплетот на штекерот Стенли 60 парчиња е изработен од челик со легура и термичка третирана за перформанси. Дизајнот на максимум погон обезбедува повеќе вртежен момент од 15 проценти и ги исполнува или ги надминува стандардите на ANSI за приклучоци и ракети. Механички сет на Стенли 60 парчиња, Сина хром : Хром ванадиум фалсификувано тело за вртежен момент, јачина и издржливост. Целосна полска хромирана завршница за заштита од антикорозија. Брзото ослободување му овозможува на корисникот да ги отстрани наставките или приклучоците со едната рака. Тешко и издржлив случај за носење за лесно складирање и мобилност. Ги исполнува или ги надминува спецификациите на ANSI.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ