• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Есенски благослови есен лисја од графичка уметничка галерија од тиква од тиква, завиткана од платно печатење wallидна уметност

Есенски благослови есен лисја од графичка уметничка галерија од тиква од тиква, завиткана од платно печатење wallидна уметност

 
DEN 7196.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 24 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 20 x 1,5 x 16 Голем : 30 x 1,5 x 20 x-во-во-голем : 40 x 1,5 x 30 преголеми : 48 x 1,5 x 36. Уметничките дела се однесуваат на : тиква, лист, есенски, есен, желади. Дизајн од Луис Ален Дизајнс. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Есенски благослови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ