• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Georgeорџ Машкиот чувар на осип со долги ракави со UPF 50+

Georgeорџ Машкиот чувар на осип со долги ракави со UPF 50+

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Сурфањето е нагоре! Продолжете со покриени кога се упатувате во водата со долгиот ракав на Georgeорџ Рашгуард. Одличен додаток на спарувањето на облеката за капење со вашите омилени стебла, овој машки рашгард го комплетира вашиот изглед од денови на плажа до време на базенот со својата удобна ткаенина за истегнување. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж. Машки Рашгард од Georgeорџ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ