• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски работи голема машка јакна за патеки

Атлетски работи голема машка јакна за патеки

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

100% полиестермахин миење топло, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, ниско железо 100% полиестер. Машинско миење топло. Измијте со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. 100% полиестермахин миење топло миење со како бои само не-хлорно белило кога е потребно суво суво ниско ниско железо.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ