• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Parvez taj тој последен бран печати на платно

Parvez taj тој последен бран печати на платно

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и потпис на уметникот од предната страна. Parvez Taj "тој последен бран" Печати на платно : ликовно платно печатење од Parvez Taj. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во не-воена рамка MDF. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ