• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време женски џемпер на вратот на екипажот на рамената на рамената

Време и време женски џемпер на вратот на екипажот на рамената на рамената

 
DEN 366.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Одликувајќи се со шарена ткаенина за мешавина од вселенска боја, време и џемпер на екипажот за ракави на Tru, е сигурно да ја воздигнете вашата гардероба! Пријатно, меко и шарено само на време за време на џемпер! Материјал : 46% најлон/45% акрилик/6% полиестер/3% други влакна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Дефект : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги балони со рамо на рамо. Pебови : Ниту. Џемпер на вратот на екипажот на рамената од време и Тру.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ