• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бесплатно склопување со долг ракав половина палтовер опуштено фит пакет за џемпери

Бесплатно склопување со долг ракав половина палтовер опуштено фит пакет за џемпери

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Твојата мантра? Одете каде било, направете нешто. Свитката што ја фрлавме над нашата фудбалска униформа помина долг пат и пристигна на пистата. Уште лудо топло и удобно, овој пуловер од слободно собрание парови со фармерки и потпетици за една ноќ во градот. Така е, време е да исфрлиме сè што мислевте за руно и реинвестирање во најжешката ставка оваа сезона! Продаден исклучиво на. Приближно. Висина на моделот : 5’10 ”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Високо деколте; Затворање на полу-зип. Долги ракави со манжетни со ребра. Две предни џебови. Супер мека ткаенина. 100% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Женска половина патент џемпер од Шерпа од слободно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ