• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студио Бактон Кала модерно и современо кафеаво и црно даб го завршија 2-фигура дрво ноќна ноќ

Студио Бактон Кала модерно и современо кафеаво и црно даб го завршија 2-фигура дрво ноќна ноќ

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Организирајте го вашиот кревет во стил со ноќната ноќ. Оваа цврста ноќна ноќ од дрво од дрво има топла дабова кафеава завршница што ги истакнува зачудувачките природни варијации во дрвото. Две фиоки обезбедуваат простор за складирање на лосион, слушалки и многу повеќе. Секоја фиока е опремена со тркалезно црно копче за шик контраст. Црните аголни нозе ги надополнуваат црните копчиња и додаваат навестување за ретро стил. Неговиот разноврсен дизајн го прави добро прилагоден и за современи и за гроздобер инспирирани ентериери. Ноќната ноќ на Кала е направена во Малезија и бара склопување. Димензии : 23,5 "Висока x 22 " Широк x 16,5 "длабоки; димензии на фиоки : 4,6 " Висока x 18.1 "широк x 12,75 " длабоко; Нозе : 7 "високи; • модерна и современа ноќна ноќ • Изградена од дрво од багрем • Дво-тон кафеава и црна завршница • Две (2) фиоки • Тркалезни копчиња • Агли на нозе • Потребно е склопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ