• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Decopac Red Oz. Боја на воздушна четка

Decopac Red Oz. Боја на воздушна четка

 
DEN 559.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа боја на воздушна четка Decopac може да се користи за украсување на колачи и други печива. Тоа е црвена боја и доаѓа во 8 мл. Шише.Рад боја 8 мл. Јадење со шише за печива модел # : 39022 775401 црвена боја. 8 ул. шише. Јадење за печива. Модел # : 39022.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ