• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хартија Индустриска Масовна Хартија За Завиткување, Обвивка За Подароци Од Јајце На Мат Робин, Квадратни Стапки, Продадена Поединечно

Хартија Индустриска Масовна Хартија За Завиткување, Обвивка За Подароци Од Јајце На Мат Робин, Квадратни Стапки, Продадена Поединечно

 
DEN 116.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Џем Хартија Индустриска Големина Рефус Хартија За Завиткување е совршена за завиткување на сите огромни подароци! Оваа мат сина боја ќе го направи вашиот подарок да се истакне меѓу толпата. Мерење на 208 стапки x 24 инчи, нема да мора да се грижите дали немате доволно хартија за завиткување за сите ваши подароци! Големина : 208 стапки x 24 Во Боја : Мат Јајце Мат Количество На Робин : Продадено Поединечно Дизајн : Мат Јајце Мат На Робин. Големина : 416 Квадратни Метри Обвивка(208 'х 24"). Количина : Се Продава Поединечно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ