• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Абтел Женски Тенкови Врвови Елек Без Ракави Секси Маици Дами Модна Забава Камизола Бела 5XL

Абтел Женски Тенкови Врвови Елек Без Ракави Секси Маици Дами Модна Забава Камизола Бела 5XL

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Слободно Време Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Повод-Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Училиште,канцеларија,забави,клубови и Состаноци. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од 95% Памук, 5% Спандекс. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма. Материјал-95%Памук, 5%Спандекс. Натпревар : овој врат на резервоарот за вратот на екипажот е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Цврста Блуза, Обични Врвови На Резервоарот За Вратот На Екипажот, Тип На Блуза На Плажа : Цврста Боја : Армиска Зелена, Паун Сина, Кралска Сина, Бела, Темно Сина, Црвено Вино, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук, 5% Спандекс Должина : Должина На Колковите Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Дизајн : овој летен резервоар без ракави е едноставен, со еднобојно тело избрзано за див допир. Дизајн-Летните Врвови За Жени Се Одликуваат со Дизајн На Вратот На Екипажот, Блузи Без Ракави За Жени, Секојдневен Лабав Стил, Течни Блузи За Резервоари, Маици За Нишање, Блузи Со Еднобојни Бои, Слатки Маици за Облека за Плажа, Трендовски и Елегантен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ