• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жените Лето V-Вратот Ракави Печатени Елек Повик Камизола Резервоарот Блузи

Жените Лето V-Вратот Ракави Печатени Елек Повик Камизола Резервоарот Блузи

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Женскиот Врв ДИМАДЕ доаѓа во опуштено и течно вклопување што лабаво и удобно се завесува на вашата рамка. Растегливиот и пријатен материјал овозможува максимална флексибилност и удобност. Доаѓа во лесен и дише материјал кој ве одржува ладни и свежи додека го поминувате денот. Толку е лесно да го спарите со фармерки, шорцеви, здолништа или џегинг за стилски изглед оваа сезона. . Содржина на пакетот : 1 х Топ. Препознајте ја Нашата Продавница "ФСТЛ.Оод". Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме со нашите можности и ве молиме побарајте повеќе од нашите производи. Цветни Печати. Широк Ремен. Лабаво Вклопување. Женски Резервоари. Секојдневен И Дневен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ