• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Блуза Копче Долг Ракав Кардиган Коктел И Партија Цврст Кардиган Џемпери За Жени ПОРТОКАЛ XL

Женски Блуза Копче Долг Ракав Кардиган Коктел И Партија Цврст Кардиган Џемпери За Жени ПОРТОКАЛ XL

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Женска Мода Манжетна Во Боја Со Долги Ракави Поделено Дно Кардиган Женска Мода Манжетна Во Боја Со Долги Ракави Сплит Долен Кардиган. Женска Мода Манжетна Во Боја Со Долги Ракави Поделено Дно Кардиган Карактеристики : Повод : Секојдневен, Дали, Забава, Одмор И more.It изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење! Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Лесен, мек и дише. Сезона : Пролет, Лето : Женоказ : Дневно.Материјал : Полиестерстил : Секојдневно Како да се мие : рачно миењешто добивате : 1 Компјутер Женски Блузи Големина Големина. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина XL X-Големи 10 14 40 117cm/46.06 "62cm/24.41" 89cm/35.04 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 117см/46.06 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 89см/35.04". 2023 Кардигани За Дозвола За Жени. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 99см/38.98 "Ракав : 59см/23.23" Должина : 86см/33.86 " Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 60см/23.62" Должина : 87см/34.25 " Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 109см/42.91 "Ракав : 61см/24.02" Должина : 88см/34.65 " Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 117см/46.06 "Ракав : 62см/24.41" Должина : 89см/35.04 " Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 90cm/35.43". Кардиган Жени Лесни Летни Кратки Ракави Црни Џемпери Жени Исечени Бели Облечени Розови Женски Кардигани Мала Тежина Кимоно Долги Трендовски Мажи Капчиња Плус Големина Фолклор Чиста Чипка Мажи Преголеми Ноќта На Вештерките Машка Вратоврска Предна Топла Црвена Буци Плетен Џемпер Памук Зелена Симпатична Темносина Отворена Каваи Култура Без Ракави Виолетова Кафеава Жолта Крема.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ