• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
амлбб Женски Фустан Со Врат Шифон Еластичен Банкет Деверуша Плус Големина Летни Фустани Макси Вечерен Фустан

амлбб Женски Фустан Со Врат Шифон Еластичен Банкет Деверуша Плус Големина Летни Фустани Макси Вечерен Фустан

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

39" Корсажи88.00" Должина155cm/61.91" Должина152. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.09" Ракав66cm/25. В Фустани За Вратот За Свадба Гостинфлорален Принт Сонце Плажа Долг Фустанобичен Боемски Миди Фустанисина Портокалова Цветни Летни Фустани За Жени Плажацветно Лето Макси Фустанцрно Црвено И Бело Цветно Породилно Макси Фустан Црвена Цветна Боемска Плажа Макси Фустанбел Црвен Цветен Макси Фустан Со Ракави. Материјал : Полиестер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ