• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Двор Двор Декор Ветер Ѕвонче Слонови в Месинг Виси Ѕвона Украс Фенг Шуи КТ00252

Двор Двор Декор Ветер Ѕвонче Слонови в Месинг Виси Ѕвона Украс Фенг Шуи КТ00252

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Фенг Шуи Заштита Ѕид Виси Ветер Ѕвона Шарм. Слонот е светски познат како многу среќно животно кое ќе го заштити вашето семејство и ќе ви донесе среќа. Големина : 4 "(Ж) Х 4 "(Г) Вкупна должина : 18 " (прибл.) Прикажете го овој заштитен ветер во вашиот дом,канцеларија,двор, тревник и градина. Овој шарм може да ве заштити и да ви донесе среќа. Одлично за Роденден, Благослов и Честитки!! Двор Двор Декор Ветер Ѕвонче Слонови со / Месинг Виси Ѕвона Украс Фенг Шуи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ