• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инвикта Машки Брзински Кварцен Хронограф Силиконски Ремен Часовник

Инвикта Машки Брзински Кварцен Хронограф Силиконски Ремен Часовник

 
DEN 1132.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Црно бирање подобрено со прозрачни раце со сребрен тон. Случај од нерѓосувачки челик со сребрен тон со црна силиконска лента. Кварц движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Еднонасочна Ротирачка рамка. Пламен Фузија кристал. Цврст случај. Танг затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 50 мм х 16 мм. Бенд 32 мм х 8 инчи. Invicta 26314 Speedway Watch. Часовници. Хатори КАЛИБАР VD54. Спидвеј. Унисекс, Возрасни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ