• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Армен Живеење Едвард Прилагодлив Вртлив Барстол

Армен Живеење Едвард Прилагодлив Вртлив Барстол

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Дајте му на вашата кујна седење во бар што е стилски како што е практично Со Армен Што Живее Едвард Прилагодлив Барстол. Оваа столица има конструкција од метална цевка со дрвено седиште за модерен, но рустикален изглед. Интегрираните потпирачи за раце и потпирач за нозе ја прават оваа столица удобно место за одмор или појадок. Столицата Едвард е достапна по ваш избор на боја на седиштето и се прилагодува помеѓу 34,5 и 42,5 инчи. Димензии : 18w x 20 D x 34.5-42.5 H во. Челична рамка и назад со седиште од иверица. Црна со избор на боја на седиштето. Современ стил. Седиштето се прилагодува од 23.25-31.25 во. Капацитет на тежина : 250 фунти. Потребно е собрание.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ