• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гнобоги Влечки За Жени Модни Жени Ремен За Глуждот Летни Слајд Сандали Станови Флип-Апостолки Шосе Внатрешни И Надворешни Слајдови

Гнобоги Влечки За Жени Модни Жени Ремен За Глуждот Летни Слајд Сандали Станови Флип-Апостолки Шосе Внатрешни И Надворешни Слајдови

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Може да понуди удобност слична на облак со секој чекор што ќе го направите.Направете да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа. Солиден дизајн совршен за цела сезона и прилики, бања, внатрешна спална соба, дневна соба, базен, плажа на отворено, одмор, спа центар, одмор, јавни тушеви, парни соби итн.Дизајн стилски, вид, личност,имаме повеќе големини дизајн на Боја За Вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете Опис Пол : Жени Сезона : Лето Горен Материјал : Стп Ѓон Материјал : Гумена Висина На Петицата : Ниски Потпетици(1-3см) Соодветна Пригода : Цврстина На Ѓонот За Слободно Време : Мека Ширина На Чевли : Среден Стил : Лежерен,Едноставен Стил На Пети : Карактеристики На Тркалезни Прсти : Повод За Сандали : Секојдневна, Забава, Пакет За Патување : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи кутија за чевли) големина сад велика британија еу цн должина на стапалото широк 40 8,5 6 39 250 25см/9,84" 9,5 См/3,7" Големина : 40 Сад : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 Цн : 250 Должина На Стапалото : 25см/9,84" Широк Стапало : 9,5 См/3,7" Направено Со Издржлив Материјал Погоден За Кожата, Носи Удобност И Може Да Се Користи Долго Време.Мода Жените Глуждот Лето Слајд Сандали Станови Флип-Апостолки Шосе ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики.Корекција На држењето На телото : Исправете ги колковите, поправете ги колената и мускулната нерамнотежа со прилагодување на структурата на стапалата. Овие влечки имаат ѓон што не се лизга, што ви овозможува непречено да одите без разлика дали сте во бањата или на отворено на лизгав пат.Прошетка на дивата страна во удобност и самодоверба, Нашето Подножје дава неспоредливо ниво на удобност и поддршка. Само ослободете го притисокот по долгиот ден напорна работа, уживајте во одење со ова вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ