• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дорман 431-Тој Орев Класа 8-Нишка Големина М12-1.25, Висина од 25

Дорман 431-Тој Орев Класа 8-Нишка Големина М12-1.25, Висина од 25

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие навртки се произведуваат со издржливи материјали и тестирани на корозија за да се обезбеди потребната цврстина и долговечност. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Издржливи материјали-произведени според специфични стандарди за толеранција на конец. Тестиран на корозија-хардверот се подложува на тестирање со прскање со сол за да се обезбеди отпорност на корозија. Повеќенаменска корисност-може да се користи во различни апликации, од автоматски до дома. Доверлив квалитет-поддржан од тим професионални инженери и специјалисти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Достапна поддршка - секој дел Од Дорман е поддржан од сертифицираниот тим за техничка поддршка НА ДОРМАН.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ