• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Панталони Измиени Памучни Лен Лабава Дише Секојдневен Џеб Спортски Панталони Школка Панталони За Мажи Големи И Високи

Машки Панталони Измиени Памучни Лен Лабава Дише Секојдневен Џеб Спортски Панталони Школка Панталони За Мажи Големи И Високи

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно на барање

1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Погледнете ги Овие Тропски Панталони! Ние сме во љубов со овие! Не само што се толку удобни, туку и совршени За Летното сметање на времето!3.Погоден за кампување, пешачење, вежбање, секојдневно носење, секојдневна облека, тренинг, борба, товар, спорт, на отворено, качување4.џеб со копчиња или затворен патент, лесен за ставање и ставање сопствени предмети (мобилен телефон, паричник, клуч)5.Некои луѓе велат дека осаменоста е срамна, но модата е средство за отпор само, ова е модно подрачје сезона : Сите Сезонски Пол : Менокација : Секојдневен,Плажа,Спорт,тренинг,Материјал : Памук И Ленен Тип На Шема : Чист Стил На Боја : Каскалдекорат : Џебна Верзија : Редовно миење : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машки панталони. Табела со Панталони со падобран : . Големина : Л Половината : 84см/33,07" Колк : 120см/47,24" Должина : 107см/42,13"Големина : XL Половината : 88см/34,65" Колк : 125см/49,21" Должина : 108,5 см/42,72"Големина : ХХЛ Половината : 92см/36,22" Колк : 130см/51,18" должина : 110см/43,31"големина : хххл половината : 96см/37,80" колк : 135СМ/53,15" должина : 111,5 см/43,90"големина : ххххл Половината : 100см/39,37" колк : 140см/55,12" должина : 113см/44,49" тип на шема : Чиста Боја Малку Л со. Материјал : Памучни И Ленени Панталони Со Ленти Машки Пот Панталони Со Мала Тежина. Стил : Каскал Човек Дома Големи И Високи Панталони За Мажи. 3.Погоден за кампување, пешачење, вежбање, секојдневно носење, секојдневна облека, тренинг, борба, товар, спорт, на отворено, Панталони за Трчање Со Патент Со Машки Тренинзи И Тренинзи. Верзија : Редовно Дете Пена Спорт Панталони.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ