• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ekena Millwork 36 W 10 H 2-1 2 P сегмент Arch W Flankers зборуваше архитектонско одделение ПВЦ педимент

Ekena Millwork 36 W 10 H 2-1 2 P сегмент Arch W Flankers зборуваше архитектонско одделение ПВЦ педимент

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Додавањето на ПВЦ педимент во дом веднаш додава длабочина, карактер и клучна архитектонска карактеристика. Педиментите не само што додаваат декоративен елемент; Тие се инсталирани со леснотија и сигурно се трајни додатоци. Историски точни, неколку автентични дизајни се достапни во многу големини, за да бидете сигурни дека ќе најдете совршен натпревар за вашиот проект. Димензии : 36 "ширина на дното, 1" дното на проекцијата, 39 "целокупна ширина. ПВЦ нуди издржлив ентериер или надворешен производ. Автентични историски дизајни, достапни во многу големини. Траен производ, ПВЦ не изгние, искривува или мувла. Веднаш Трансформирајте ја вратата или прозорецот со додавање на украсни педименти. Рачно изработено и собрано, нашите бели ПВЦ производи пристигнуваат подготвени за премиер и сликање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ