• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Махле активиран филтер за воздух во кабината во јаглен

Махле активиран филтер за воздух во кабината во јаглен

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Отстранува спори, полен, честички, бактерии, габи и прашина на патот. Mahle Активиран филтер за воздух во кабината на јаглен. Покрај тоа, внатрешноста на прозорците и фитинзите останува почиста подолго.Активиран филтер за активирање на кабината на јаглен Mahle Mahle Активиран филтри за јаглен во кабината обезбедува сигурна заштита од прашина, полен, спори, саѓи и абразија на гуми. Произведени според спецификациите на водечките производители на автомобили. Во зависност од видот на возилото, достапни се и активирани филтри за јаглерод што можат да се користат наместо конвенционалните филтри за воздух во кабината. Активирани филтри за воздух во кабината на јаглен Кабината филтри за воздух со активирани јаглеродни елементи отстрануваат штетни издувни гасови, нечистотија и прашина, како и високи концентрации на озон и непријатни мириси. Слоевите на филтерот се споени со топлина, што значи дека глинените или растворувачите воопшто не се користат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ